Logo

LAI APMEKLĒTU ŠO LAPU, JUMS JĀBŪT PILNGADĪGAM

COVID-19 INFO

Dārgie Superalko Latvija Klienti,

• Pirms ceļojuma plānošanas iepazīstieties ar iespējamajiem ceļošanas ierobežojumiem galamērķa valstī. Lūdzu, ņemiet vērā, ka valsts var mainīt iebraukšanas un uzturēšanās nosacījumus. Lai iegūtu sīkāku informāciju par apstākļiem galamērķa valstī, iesakām sazināties ar ārvalstu pārstāvniecību vai attiecīgajām ārvalsts iestādēm.
• Sekojiet vietējās pašvaldības norādījumiem uzņēmēja valstī un apzinieties jaunos ierobežojumus.

 

Sakarā ar negaidīti straujo Covid 19 izplatību pasaulē, arī mums tas ir radījis jaunus apstākļus.

Bet pavisam noteikti ir lietas, kas ir jāievēro un kuru dēļ jāpieņem stingrāki ierobežojumi, lai apturētu vīrusa izplatību.

Izsludinātajā ārkārtas situācijas laikā, mēs novērojam esošo situāciju, ievērojot noteiktos likumus un rekomendācijas, un informēsim Jūs par jebkurām izmaiņām.

•Mēs regulāri tīrām un dezinficējam koplietošanas virsmas un telpas Superalko Latvija veikalos, atbilstoši sanitārajām vajadzībām, tādus kā : Iepirkumu grozus un ratus, kases zonas, lentas, naudas traukus, karšu sistēmas aparātus-mums ir svarīgi ierobežot jebkura veida vīrusu izplatību.

•Cimdi un dezinfekcijas līdzekļi ir pieejami veikalos un mēs ierosinām tos noteikti lietot iepērkoties. Lūdzu izmetiet izlietotos cimdus un papīra izstrādājumus miskastē.

•Ieteikums : pēc iespējas vairāk lietot bez kontakta maksājuma kartes un maksimāli mēģināt ierobežot skaidras naudas izmantošanu.

 

Sargāsim sevi un sev tuvos!

 

Jūsu Superalko Latvia